Kontaktinformation

____________________________

Prova alltid i förstahand att kontakta våran mail innan du kontaktar vår telefon. Vi kommer alltid att svara snabbare på mejl än telefon. Detta gäller alla.

Majvallen Taxi AB

Adress: Järnringen 8, 433 30, Partille

Telefon: 0737-786171

Telefontider: 05:30-24:00

Email: majvallen@majvallen.com

____________________________

Löner:

Frågor om löner, anställning, personalansvarig, regler och arbetsvillkor:

Carina Sutt

Email: carina.sutt@majvallen.se

Telefonnummer: 0737-788018

Telefontider, endast vardagar: 07:00-15:30

____________________________

Drift-schema:


Schema, jour:

Suzan Chehade

Email: suzan@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0730-227717

Telefontider: Vardagar 06:00-15:00

Natalja Hermansson

Email: natalja@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0790063402


Permanent schema, policy och schema vid start (underentreprenörer):

Sally Geagea

Email: sally.geagea@majvallen.se

Telefonnummer: 0737-601020

Telefontider: Vardagar 06:00-14:00

____________________________

Fordonsansvarig/verkstad:

Dariush Khadem

Email: dariush.khadem@majvallen.se

Telefonnummer: 0705-203333

Telefontider: Vardagar 10:00-19:00

____________________________

Kvalité, miljö och allvarliga händelser:

Peter Olsson

Email: peter.olsson@majvallen.se

Telefonnummer: 0708-271428

Telefontider: Vardagar 10:00-14:00

____________________________


____________________________

Asma Taqourait

Email: asma@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0725-344411

Telefontider: Vardagar 10:00-19:00

____________________________

Jour, taxameter och mätarställning:


Cristy Ovalle

Email: cristy@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0733-413899

Telefontider: Vardagar 10:00-19:00


Elias Said

Email: elias@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0761-739537

____________________________

Ekonomi, avtal, fordonsköp och avräkning:


Elias Said

Email: elias@majvillantransport.com

Telefonnummer: 0761-739537


Niclas Magnusson

Email: niclas.magnusson@majvallen.se

Telefonnummer: 0738–374477

Telefontider: Vardagar 09:00-17:00

____________________________

För muntliga redogörelser: Kolla Peter Olssons kontakt information.

På arabiska: Kolla Sally Geagea.

På persiska: Kolla Arzhang Sohrevardi.

På kurdiska: Kontakta Soran Saleh, 0735-143345.